Запись на консультацию ПН-ПТ с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

Одними з ключових метрик якості послуг, які надає відділення ортопедії і травматології, є сучасні методи оперативного та консервативного лікування, а також кваліфікація лікарів, але не слід забувати і про те, як обладнано наше відділення. Адже нова апаратура, комфортні, чисті палати стаціонару і операційні, тактовність і комунікабельність персоналу також важливі і дають пацієнтам зрозуміти, наскільки наша клініка відповідає їхнім очікуванням.

Комфортне ортопедичне відділення та сучасний підхід то пацієнта

Мабуть, ви погодитеся з тим, що яким би гарним не був ортопед травматолог в Харкові, якщо він працює в мало комфортних умовах, застосовує для лікування застаріле обладнання, малоймовірно, що він досягне високих результатів і вирішить проблеми пацієнтів. Зараз епоха прогресу і сучасних технологій, і наше відділення йде в ногу з часом. Всі палати і процедурні чисті, світлі, просторі, оснащені передовим обладнанням для діагностики і лікування захворювань опорно-рухового апарату.

У 2013 році нами був зроблений якісний капітальний ремонт, проведено реконструкцію приміщень ортопед-травматологічного відділення загальною площею близько 900 м2. Мета даного заходу полягала в підвищенні комфортності перебування людей в умовах стаціонарного лікування. І ми успішно її досягли. Для пацієнтів створені комфортні умови перебування, що дозволяє їм зосередитися на лікуванні хвороб і патологій опорно-рухового апарату.

Що було зроблено в процесі реконструкції:

  • Під час ремонту ортопед-травматологічного відділення ми впровадили унікальну систему канального кондиціювання повітря. Цим ми не тільки створили комфортні умови лікування пацієнтів в стаціонарі, але і знизили ризик виникнення післяопераційних септичних ускладнень.
  • Ще в ході реконструкції приділили увагу санвузлам. Вбиральні були адаптовані для зручності користування людьми з обмеженими можливостями, пацієнтами, що перенесли оперативні втручання на великих суглобах і хребті.
  • Також нами організована сучасна система "тривожної" кнопки і реалізований доступ до неї для всіх пацієнтів нашого відділення ортопедії і травматології. Таким чином ми підвищили ступінь безпеки пацієнтів і забезпечили можливість термінового виклику медичного персоналу в екстрених випадках.
  • Не обійшли стороною і освітлення. У всіх приміщеннях встановлені нові, потужні освітлювальні прилади, що підвищило комфортність пересування по відділенню в темний час доби.
  • Серед наших цілей була модернізація клініки, адже йти в ногу з часом - значить бути затребуваним і отримати лояльність клієнтів. Ми впровадили сучасні технології і організували підключення до інтернету по Wi-Fi. Тепер зайти в мережу можна з комфортом і без плати за мобільний трафік. Це, безсумнівно, стало корисним рішенням як для пацієнтів, так і для співробітників відділення ортопедії і травматології.
  • Оскільки люди перебувають на лікування в стаціонарі тривалий час, важливо було забезпечити їм побутовий комфорт, максимально наближений до домашніх умов. Тому в усі палати були закуплені і встановлені холодильники, а 50% палат ще й оснастили телевізорами.

Ми дотримуємося канонів доказової медицини. Це означає, що ми оптимізуємо якість надання медичної допомоги з точки зору ефективності, ціни і безпеки. Пацієнти, які звернулися в наше відділення, можуть бути впевнені в тому, що вони отримають лікування в комфортних умовах, що відповідає міжнародним медичним стандартам і базується на передових технологіях відновлення функцій опорно-рухового апарату.

Харківська травматологія, що відповідає рівню європейських клінік, - це не міф, а цілком існуюча реальність. І в цьому вже переконалися пацієнти, які відвідали ортопед-травматологічне відділення КНП ХОС «Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня».