Запись на консультацию с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

Вальгусна деформація, шишка на стопі (Hallux Valgus)

Hallux Valgus - це одна з найпоширеніших деформацій стопи, що представляє собою зміни форми великого пальця (шишка на стопі). Подібна деформація найчастіше викликається зміщенням головки першої плеснової кістки всередину і прогресуванням поперечної плоскостопості. Вальгусна деформація викликає запалення суглобової сумки і хворобливі відчуття на внутрішній поверхні великого пальця.

 

Вальгусна деформація I пальця

Hallux Valgus є не тільки причиною дискомфорту, але і причиною порушення ходи. Вже наявну деформацію стоп при розвиненому плоскостопості неможливо видалити за допомогою консервативного лікування, воно може бути направлено тільки на зменшення хворобливих відчуттів і запобігання подальшого розвитку плоскостопості.

Сучасній медицині відомо більше трьохсот методів оперативного лікування різних деформацій переднього відділу стоп (у тому числі шишка на стопі), які є наслідком розвитку поперечної плоскостопості. Така велика різноманітність методів говорить про те, що ефективно вирішити проблему цієї патології досить складно.

Технологія оперативного втручання, яка використовується фахівцями нашого відділення при лікуванні даної патології, спрямована на усунення всіх причин деформації і гарантує позитивний результат в найскладніших випадках.

Вальгусна деформація I пальця на етапах лікування


 

Наша чудова пацієнтка @katya_vorobiyovaдворазова чемпіонка Кубка Харківської області з бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу та бікіні!? Красуня та розумниця! Пройшов рік з моменту операції з приводу Hallux Valgus!
З пов. Пустовойт Катерина

1.До операції

2.Готуємося до операції

3.Ранній післяопераційний період

4. Через рік


 

1. Двостороння деформація стоп до операції

2. Рентгенорметричне дослідження дозволяє виявити деформацію, встановити її ступінь та визначити хірургічну тактику

3. У ранньому післяопераційному періоді наші пацієнти ходять в ортопедичного взуття Борука

4. Спеціальне ортопедичне взуття дозволяє пацієнтові ходити вже на наступний день після операції

5. Тактика оперативного лікування підбирається індивідуально, нами використвуються тільки сучасні імпланти

6. Ніжки нашій чудовій пацієнтки через 60 днів після операції