Запись на консультацию ПН-ПТ с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

Особенности межпозвоночной грыжи поясничного отдела

Особливості міжхребцевої грижі поперекового відділу

За статистикою приблизно 60% усіх проблем із хребтом припадають на поперековий відділ. При цьому 80% з них – це проблеми переходу з крижової до поперекової області, що відносяться до диска L5 S1.

Ця ділянка має величезний вплив на безліч сфер людської життєдіяльності: від появи неприємних відчуттів у ногах (оніміння, судоми, біль у нижніх кінцівках) до дисфункцій сечостатевої системи. Лікування хребта в Харкові в обласній клінічній травматологічній лікарні спрямоване на усунення болю в області L5 S1, що провокується утворенням міжхребцевої грижі, та покращення самопочуття пацієнта.

До чого призводять проблеми з міжхребцевою грижею у поперековому відділі

Через постійне відчуття тяжкості та болю в районі диска L5 S1 людина відчуває суттєве погіршення якості життя, і, як наслідок, знижується її тривалість. Причини цього:

  • При болях у поперековому відділі пацієнт не може повноцінно займатися спортом, тому що будь-яке фізичне зусилля, прикладене до ніг, призводить до серйозних наслідків: судом та оніміння.
  • Біль, спричинений проблемами з диском L5 S1, сприяє зниженню сексуальної активності, а також появі больових відчуттів в органах малого тазу.
  • При постійній напрузі поперекового відділу організм виробляє кортизол – гормон, яким супроводжується будь-який стрес. Через те, що він присутній у тілі постійно, людина відчуває психологічні проблеми: може виявляти агресію або, навпаки, апатію, швидше втомлюватися, не висипатися, страждати від дратівливості і навіть зниженої самооцінки.

У гострій фазі міжхребцева грижа L5 S1 здатна прикувати пацієнта до ліжка, через що безпечніше звертатися за кваліфікованою допомогою ще в той момент, коли недуга тільки дається взнаки.

Подібні проблеми можна вирішити, якщо зайнятися лікуванням міжхребцевої грижі та скоригувати свій спосіб життя. У Харківській обласній клінічній травматологічній лікарні працюють висококваліфіковані лікарі, які вже не перший рік допомагають людям позбутися проблем із хребтом та повернути радість руху. Ми практикуємо комплексний підхід до кожної проблеми. Тут ви можете отримати консультацію, провести обстеження, запланувати оперативне втручання, а потім відновитися під наглядом нашого персоналу.

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *