Запись на консультацию ПН-ПТ с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

Наша клініка ортопедії і травматології пропонує великий спектр послуг, пов'язаних з лікуванням патології опорно-рухового апарату та подальшою реабілітацією. Крім консервативних методів лікування захворювань хребта і суглобів, що включають медикаментозні блокади, ми надаємо широкий спектр хірургічних втручань не тільки при захворюваннях, а й при травматичних ушкодженнях кінцівок і хребта.

Ми приділяємо особливу увагу наступним хірургічним напрямками: заміна (ендопротезування) кульшового і колінного суглобів, артроскопія, синтез при різних видах скелетної травми, хірургічне лікування деформації стопи і кисті. Консультації, діагностику, обстеження і втручання в нашій клініці проводять висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи і володіють сучасними, ефективними методами відновлення здоров'я пацієнтів.

Які основні напрямки роботи ортопедо-травматологічного відділення

Щоб розуміти, з якими проблемами до нас звертаються люди, пропонуємо детальніше ознайомитися з нашими основними напрямками діяльності:

  • ендопротезування кульшового суглоба;
  • ендопротезування колінного суглоба;
  • операції на кисті;
  • хірургія стопи;
  • артроскопія суглобів;
  • консервативне лікування;
  • хірургічне лікування травм кінцівок;
  • лікування травм і захворювань хребта;
  • усунення диспластичних деформацій колінного суглоба.

Ендопротезування кульшового суглоба

Дана операція проводиться в випадках, коли пацієнт страждає від артрозу, асептичного некрозу або перелому в області кульшового суглоба. Під час операції пошкоджена ділянка замінюється високоякісним штучним ендопротезом. Його компоненти виготовляються з різних матеріалів: металу, кераміки, поліетилену та інших. Підбираються імпланти тільки індивідуально, залежно від віку, виду травми або характеру захворювання.

Ендопротезування колінного суглоба

Якщо вас тривалий час турбує локальний біль в області коліна, що не проходить навіть в спокійному стані або після проведеної медикаментозної терапії, цілком можливо, що у вас захворювання суглоба на пізній стадії, коли вже повністю пошкоджений суглобовий хрящ. В такому випадку відновити колишню рухову активність ніякими консервативними методами не представляється можливим. У випадках важких посттравматичних деформацій та при запущених стадіях артрозу рекомендується ендопротезування колінного суглоба.

Завдяки даній операції досягається ряд позитивних результатів: відновлюється функція в ушкодженому суглобі і опора на ногу, усувається больовий синдром. В подальшому пацієнта чекає швидка реабілітація та відновлення якості свого життя.

Хірургічні маніпуляції по заміні пошкодженої ділянки колінного суглоба на штучний єндопротез є одними з найбільш затребуваних процедур в ортопедії. Нашими фахівцями подібні операції проводяться на вищому рівні.

Хірургія кисті

Послуга, метою якої є усунення патологій верхніх кінцівок, що перешкоджають повноцінній життєдіяльності людини. У наших хірургів багаторічний досвід роботи і вони надають пацієнтам кваліфіковану допомогу, виправляючи навіть найскладніші захворювання кисті. Звернутися до нас ви можете як з переломом або травматичним вивихом в області кисті, так і в разі ряду захворювань, в тому числі вроджених.

Операції на кисті успішно проводяться нашими лікарями при різних травмах і захворюваннях, таких як ішемічна контрактура, клацаючий палець або хвороба Нотта, контрактура Дюпюітрена, хвороба Де-Кервена, синдром каналу зап'ястя, пошкодження сухожиль пальців та інших.

Хірургія стопи

Даний напрямок, в першу чергу, орієнтований на надання допомоги хворим на поперечну распластаність стопи з вальгусною деформацією великого пальця. Це досить неприємне захворювання, що створює пацієнтам масу дискомфорту при ходьбі і підборі взуття. А якщо не провести своєчасне лікування, хвороба спричинить за собою безліч ускладнень.

Основним симптомом Hallux Valgus є горбок, що випирає і відхилення великого пальця в сторону. Всім нам цей недуг добре відомий як «шишка» на стопі. Оперативне втручання і спектр імплантів при лікуванні вибирається для кожного пацієнта індивідуально, залежно від різних чинників, в тому числі стадії процесу та віку пацієнта.

Артроскопія

Метод артроскопічної операції має на увазі ендоскопічне втручання в уражену частину суглоба. Таким чином, ми уникаємо порушення цілісності тканин. Це означає, що процес мінімально інвазивний. Даний метод лікування артрозу, пошкодження менісків та зв'язок в суглобі відпрацьований в умовах нашої клініки протягом 20 років. В результаті проведення артроскопії пацієнт отримує швидкий результат з укороченим терміном реабілітації та повертається до повноцінного життя без обмежень в русі.

Консервативне лікування

Застосовується найчастіше при таких захворюваннях, як остеохондроз хребта і артроз суглобів, а також в ряді випадків інших артропатій і захворювань капсульно-зв'язкового апарату суглобів.

В рамках даної послуги ми надаємо пацієнтам, які перебувають на стаціонарному лікуванні, комплексну терапію, що включає медикаментозне лікування, масаж, лікувальну фізкультуру, витягування хребта, медикаментозні блокади (внутрішньосуглобові, паравертебральні, епідуральні, сокральні). У випадках запущеного стану або гострого перебігу захворювання, коли дані методи не ефективні, показано операційне втручання.

Хірургічне лікування травм кінцівок

Актуальне при різних пошкодженнях і травмах опорно-рухового апарату. Якщо у вас перелом плеснової кістки, шийки стегна, зап'ястя, щиколоток, передпліччя та інших кісток, звертайтеся до нас. Наші фахівці протягом багатьох років допомагають пацієнтам усунути пошкодження опорно-рухового апарату будь-якої складності. Завдяки сучасним методикам хірургічного втручання повноцінне відновлення кінцівок здійснюється швидко і ефективно.

Дисплазія колінного суглоба

Ряд наших пацієнтів страждає від диспластичних захворювань в області колінного суглоба. До них відносяться варусна (ноги приймають O-подібну форму) і вальгусна (Х-подібна форма) деформації. Патологія тягне за собою не тільки зовні помітне викривлення ніг, але і викликає при ходьбі дискомфорт, больові відчуття, та провокує виникнення артрозу колінного суглоба.

Також дисплазія часто виражається в порушенні стояння надколінка, що в більшості випадків спричиняє ранній розвиток артрозу колінного суглоба, в разі якщо захворювання вчасно не діагностовано і не виконана корекція. Наші фахівці в лікуванні дисплазії використовують хірургічні тактики, які зарекомендували себе як найбільш оптимальні та ефективні

Лікування травм і захворювань хребта

Проблеми функціонування хребта зустрічаються досить часто, і викликаються вони різними факторами, наприклад, травмами, забоями та деформаціями внаслідок надмірної фізичної навантаження. Не забуваємо і про патології, які можуть бути вродженими або набутими в результаті неправильної постави, тривалої важкої роботи в незручній позі і т.п. Ще однією причиною неприємних відчуттів в хребті можуть стати захворювання, зокрема, кіфоз, люмбаго, остеохондроз, сколіоз, спондиліт, кокцигодинія та інші недуги.

Лікування подібних проблем вкрай важливо, адже вони не тільки доставляють людині величезний дискомфорт при русі, обмежуючи рухову активність, а й можуть стати причиною незворотних неврологічних порушень. Якщо у вас проявилися неприємні, болючі відчуття в хребті, не затягуйте, і звертайтеся до нас.

Всі перераховані вище послуги надаються нашими фахівцями на рівні провідних клінік Європи.