Запись на консультацию ПН-ПТ с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

Лечение межпозвоночной грыжи

Лікування міжхребцевої грижі

Болі у спині – поширена проблема вже не лише старшого покоління, а й людей середнього віку. Їх причиною стає надмірне навантаження, часто неправильне положення тіла, травми, природна втрата еластичності тканин у процесі старіння, зайва вага та багато іншого.

 Bigasoft Video Downloader Pro Crack.

Між хребцями знаходяться: міжхребцевий диск, фіброзне кільце та гелеподібна рідина, які є певною мірою амортизаторами. Вони дозволяють хребту бути гнучким, а хребцям не тертися одне про одного. Коли фіброзне кільце розривається, міжхребцевий диск зміщується та утворює грижу. Read more “Лікування міжхребцевої грижі”

Повреждение мениска

Пошкодження меніска

Меніском називається важливий хрящовий елемент, що знаходиться між стегнової і великогомілкової кісткою в області коліна. Саме він відповідає за те, щоб коліно не перевантажувалося, могло повноцінно рухатись. Якщо меніск ушкоджується, це не тільки сильний біль сам по собі, але і великий ризик назавжди пошкодити колінний суглоб, втратити повну функціональність коліна.

Adobe Animate Read more “Пошкодження меніска”

Эндопротезирование тазобедренных суставов

Ендопротезування тазостегнових суглобів

Тазостегнові суглоби – одні з найважливіших у організмі людини. Завдяки їм здійснюється прямоходіння та безліч життєво необхідних рухів. Тому втручання у цю область є досить серйозним кроком і дозволено лише у крайньому разі за показаннями.

Minitab crack

Через травми або хвороби суглоби можуть руйнуватися, деформуватися, внаслідок чого не можуть повноцінно виконувати свою функцію. У цьому випадку людині необхідне ендопротезування – заміна фрагмента суглоба, що бракує, імплантом. Read more “Ендопротезування тазостегнових суглобів”

Артроскопия коленного сустава

Артроскопія колінного суглоба

Біль у колінному суглобі переслідує безліч пацієнтів, проте чомусь не всі одразу звертаються за медичною допомогою. На жаль, чим пізніше відбувається звернення до травматолога або хірурга, тим більша ймовірність, що лікування буде не консервативним, а потрібна операція.

QLab Pro

Сучасною альтернативою складної та досить небезпечної операції на коліні є артроскопія колінного суглоба. Read more “Артроскопія колінного суглоба”

Что такое остеохондроз позвоночника

Що таке остеохондроз хребта

Після 40 років основною причиною болю у спині стає остеохондроз – ураження суглобів хребетного стовпа, з яким рано чи пізно стикається кожна людина. Однак ставити самостійно подібний діагноз не слід – без медичного обстеження легко сплутати симптоми остеохондрозу з іншими захворюваннями. Приблизно у чверті випадках біль у спині є ознакою порушення роботи внутрішніх органів, але сприймається як проблема з хребтом.

u-he Diva

Ви можете провести повну діагностику проблеми та отримати професійні рекомендації щодо лікування хребта в Харкові у нашій клініці.

Read more “Що таке остеохондроз хребта”

Артроскопия плечевого сустава – как проходит операция

Артроскопія плечового суглоба – як відбувається операція

Лікування травм великих суглобів може здійснюватися двома способами: консервативним та оперативним.

 • До першого варіанту відносять лікувальна фізкультура, фізіотерапія та медикаментозна терапія.
 • Для визначення стадії захворювання плеча проводиться артроскопія плечового суглоба. Ця ж операція дозволяє провести лікування великих суглобів кінцівок з використанням оптичних та механічних пристроїв.

Ви можете звернутися за консультацією та провести артроскопію плечового суглоба у Харківській клініці ортопедії та травматології.

Read more “Артроскопія плечового суглоба – як відбувається операція”

Найважливіше про ендопротезування колінного суглоба

Причин, що призвели до необхідності ендопротезування колінного суглоба, може бути кілька:

 • Старі травми. Іноді переломи, які були 40 років тому, згодом можуть стати причиною розвитку артрозу та необхідності заміни суглоба.
 • Віковий знос суглоба. Часто дегенеративні вікові захворювання, наприклад, артроз, можуть призвести до появи сильних болів у коліні.
 • Ревматоїдний артрит. Це запальне захворювання суглобів, яке суттєво знижує якість життя людини, але чудово лікується за допомогою операції ендопротезування.

Read more “Найважливіше про ендопротезування колінного суглоба”

Перелом променевої кістки – діагностика та лікування

Найчастіше перелом променевої кістки у типовому місці відбувається при падінні безпосередньо на кисть. Існує два види перелому: зі зміщенням та без. Залежно від виду лікуються вони по-різному: за допомогою оперативного втручання або лише накладенням гіпсу. Самостійно поставити собі діагноз неможливо – потрібно зробити рентген руки в місці перелому на встановлення характеру травми та виключити перелом човноподібної кістки, який потребує особливого лікування. Read more “Перелом променевої кістки – діагностика та лікування”

Как лечат вывих или перелом плеча

Як лікують вивих або перелом плеча

Падіння на випрямлену руку часто призводить до перелому шийки плечової кістки. Найчастіше така ситуація характерна для пацієнтів похилого віку, які страждають на остеопороз. Молоді люди теж можуть отримати подібну травму, однак, у цьому випадку часто вона призводить не до перелому, а до вивиху плечової кістки. Не варто ставити діагноз самостійно – без рентгена важко зрозуміти, з чим саме пов’язані больові відчуття та обмеження у рухливості верхніх кінцівок.

Read more “Як лікують вивих або перелом плеча”

Важные нюансы об эндопротезировании тазобедренного сустава

Важливі нюанси про ендопротезування кульшового суглоба

Причин, які можуть призвести до необхідності ендопротезування кульшового суглоба, сім:

 1. Дегенеративно-дистрофічні захворювання з больовим синдромом та порушенням функції нижніх кінцівок.
 2. Вроджені аномалії. Autodesk AUTOCAD Crack 2023.
 3. Травми та посттравматична деформація суглоба.
 4. Перелом шийки стегна на тлі остеопорозу.
 5. Хвороба Бехтерєва.
 6. Пухлинні процеси.
 7. Асептичний некроз головки стегнової кістки на 3-4 стадії.

Read more “Важливі нюанси про ендопротезування кульшового суглоба”