Запись на консультацию ПН-ПТ с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ТРАВМАТОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ

Основні види ортопедичних захворювань та їх лікування у міській ортопедичній лікарні

Основні види ортопедичних захворювань та їх лікування у міській ортопедичній лікарні

В міській ортопедичній лікарні ми здійснюємо лікування різноманітних ортопедичних захворювань. В даній статті ми розглянемо основні види таких захворювань, зокрема переломи кісток, іскривлення хребта та артрит. Ви дізнаєтесь про симптоми, діагностику та доступні методи лікування цих станів. Наша міська ортопедична лікарня пропонує комплексний підхід до лікування, використовуючи сучасні методи та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наша мета – повернути вам здоров’я та якісне життя, забезпечуючи надійну медичну допомогу та ефективне відновлення.

Вступ

Ортопедичні захворювання становлять серйозну проблему для багатьох людей і можуть значно обмежити їх повсякденну активність та якість життя. Міська ортопедична лікарня – це місце, де пацієнти можуть знайти необхідну допомогу та лікування для різних видів ортопедичних захворювань. У цій статті ми розглянемо основні види ортопедичних захворювань і їх лікування, які надаються в нашій міській ортопедичній лікарні. Ми детально розглянемо симптоми, методи діагностики та ефективні методи лікування, що допоможуть пацієнтам повернутися до активного та здорового способу життя. Наша команда спеціалістів з великим досвідом та професіоналізмом працює над тим, щоб забезпечити оптимальне лікування та догляд для кожного пацієнта.

Розділ 1: Основні види ортопедичних захворювань

Розділ 1: Основні види ортопедичних захворювань

Ортопедичні захворювання охоплюють широкий спектр розладів, які впливають на кістки, суглоби, м’язи та структури опорно-рухової системи. У цьому розділі ми розглянемо найпоширеніші види ортопедичних захворювань, з якими стикаються пацієнти в міській ортопедичній лікарні.

1.1 Переломи кісток: Переломи є одним із найпоширеніших видів ортопедичних ушкоджень. Вони можуть статися внаслідок травми, падіння або спортивного травматизму. Ми розглянемо переломи верхніх кінцівок, такі як ключиця та плечова кістка, а також переломи нижніх кінцівок, такі як стегнова або гомілкова кістка.

1.2 Іскривлення хребта: Іскривлення хребта можуть бути вродженими або розвиватися з часом. Це може включати сколіоз, кифоз та лордоз. Ми розглянемо симптоми та методи лікування цих розладів, які дозволять пацієнтам зберегти правильну позицію хребта і запобігти подальшому прогресуванню.

1.3 Артрит: Артрит – це запальне захворювання суглобів, яке може призвести до болю, струсу та обмеженої рухливості. Ми розглянемо різні типи артриту, включаючи ревматоїдний артрит, остеоартрит та подагру, а також ефективні методи лікування, спрямовані на полегшення симптомів та поліпшення якості життя пацієнтів.

Наша міська ортопедична лікарня має досвід у лікуван

1.1 Переломи кісток

переломПереломи кісток є одним з найбільш поширених видів ортопедичних ушкоджень, з якими звертаються до міської ортопедичної лікарні. Ці ушкодження можуть статися внаслідок травм, нещасних випадків, падінь або спортивних травматичних подій. У міській ортопедичній лікарні ми маємо великий досвід у лікуванні різних типів переломів кісток.

В цьому розділі ми розглянемо переломи верхніх кінцівок, такі як ключиця та плечова кістка. Ці переломи можуть бути дуже болісними та обмежувати рухливість пацієнта. Ми детально описуємо симптоми та ознаки, які допомагають у визначенні перелому, а також розглядаємо різні методи діагностики, такі як рентген та комп’ютерна томографія, що дозволяють точно встановити діагноз.

Наші кваліфіковані ортопедичні хірурги розробляють індивідуальні плани лікування для кожного пацієнта з переломом кісток, забезпечуючи оптимальну фіксацію та стабілізацію ушкоджених областей. Лікування може включати консервативні методи, такі як гіпсова пов’язка або ортези, або хірургічну корекцію з використанням пластин, гвинтів або кісткових штифтів.

Наша мета – забезпечити ефективне та безпечне відновлення кісткової тканини та повернути пацієнтів до активного та здорового способу життя. Звертайтеся до нашої міської ортопедичної лікарні для компет

1.1.1 Переломи верхніх кінцівок

перелом верхніх кінцівокПереломи верхніх кінцівок, такі як ключиця та плечова кістка, є частими видами переломів, з якими звертаються до міської ортопедичної лікарні. Ці ушкодження можуть бути наслідком травм, аварій, падінь або спортивних травматичних подій.

Переломи ключиці характеризуються болючими відчуттями, набряком та обмеженою рухливістю плечового суглоба. У міській ортопедичній лікарні ми забезпечуємо комплексний підхід до лікування таких переломів, включаючи застосування гіпсових пов’язок, спеціальних ортезів або хірургічну інтервенцію, якщо необхідно.

Переломи плечової кістки можуть бути складними, оскільки цей суглоб є одним з найбільш рухомих в організмі. Лікарі нашої міської ортопедичної лікарні займаються точною діагностикою та лікуванням переломів плечової кістки, використовуючи сучасні методи репозиції та фіксації. Це може включати встановлення металевих пластин або гвинтів для стабілізації ушкодженої кістки.

Наша команда ортопедичних фахівців прагне забезпечити максимальний комфорт та швидке одужання пацієнтів з переломами верхніх кінцівок. За допомогою індивідуального підходу до лікування та реабілітації ми спрямовуємо всі зусилля на відновлення повної функціональності і мобільності ушкоджених кінцівок.

1.1.2 Переломи нижніх кінцівок

Переломи нижніх кінцівокПереломи нижніх кінцівок, такі як стегнова або гомілкова кістка, є серйозними травмами, з якими звертаються до міської ортопедичної лікарні. Ці ушкодження можуть бути наслідком аварій, спортивних травм або падінь з висоти.

Перелом стегнової кістки є одним з найважчих типів переломів нижніх кінцівок. Він характеризується сильним болем, неможливістю стати на ногу та обмеженою рухливістю суглоба. У міській ортопедичній лікарні ми маємо досвід у лікуванні переломів стегнової кістки, використовуючи різні методи фіксації, включаючи встановлення кісткових штифтів, гвинтів або пластин для стабілізації ушкодженої кістки.

Переломи гомілкової кістки також є серйозними ушкодженнями, які можуть вимагати хірургічного втручання. Наша команда ортопедичних хірургів здійснює точну діагностику та використовує сучасні методи лікування, щоб забезпечити стабілізацію та зцілення гомілкової кістки. Це може включати встановлення спеціальних ортопедичних каркасів, гвинтів або пластин для відновлення правильної структури та функції кістки.

Наша головна мета – забезпечити ефективне лікування та оптимальне відновлення нижніх кінцівок. Ми прагнемо покращити якість життя пацієнтів, допомагаючи їм повернутися до повноцінного активного способу життя.

1.2 Іскривлення хребта

сколіоз кіфозІскривлення хребта є одним з основних видів ортопедичних захворювань, з якими звертаються до міської ортопедичної лікарні. Це стан, при якому хребет втрачає свою нормальну пряму форму і набуває вигинів або кривизни. До найпоширеніших видів іскривлення хребта належать сколіоз, кифоз та лордоз.

Сколіоз – це бокове вигинання хребта, яке може мати різні ступені важкості. Він може бути спостережений у дітей та дорослих, і його прогресування може призвести до значних функціональних обмежень та болісних відчуттів. У нашій міській ортопедичній лікарні ми забезпечуємо комплексну оцінку та лікування сколіозу, включаючи спостереження, фізіотерапію, корсетну терапію або хірургічну корекцію в складних випадках.

Кіфоз – це одним з типів іскривлення хребта, яке характеризується згином або округленням верхньої частини спини у задній площині. Це означає, що хребет у цій області має надмірну вогнутість у напрямку спини, що призводить до появи округлого вигину у верхній спині.

Кіфоз може мати різні причини, включаючи вроджені аномалії хребта, розтягнення м’язів та зв’язок хребта, травми, хвороби, такі як остеопороз, а також поганий постур або неправильна осанка. У деяких випадках, особливо коли кіфоз стає вираженим і супроводжується болем та обмеженою рухливістю, може знадобитися медичне втручання для корекції стану.

1.3 Артрит

артрит кістокАртрит – це запальний процес, який впливає на суглоби і може бути одним з основних видів ортопедичних захворювань. Це захворювання може мати різноманітні причини, включаючи травми, інфекції, автоімунні реакції та зношення суглобових поверхонь.

У міській ортопедичній лікарні ми спеціалізуємося на діагностиці та лікуванні різних видів артриту, включаючи ревматоїдний артрит, остеоартрит, псоріатичний артрит та інші. Наша команда професіоналів використовує сучасні методи, такі як обстеження суглобів, лабораторні тести та зображувальні дослідження, для точної діагностики та планування індивідуального підходу до лікування.

Лікування артриту може включати фармакологічну терапію, фізіотерапію, зміни в способі життя та, в окремих випадках, хірургічну корекцію. Ми надаємо пацієнтам інформацію про різні методи лікування, їх переваги та ризики, і спільно з ними розробляємо план, що відповідає їхнім індивідуальним потребам та цілям.

Наша мета – покращення якості життя пацієнтів, зменшення болю та запалення, відновлення функцій суглобів і забезпечення максимальної мобільності. Ми прагнемо забезпечити комплексне і індивідуальне лікування артриту для кожного пацієнта, що звертається до нашої міської ортопедичної лікарні.

Розділ 2: Лікування ортопедичних захворювань у міській ортопедичній лікарні

Міська ортопедична лікарня пропонує широкий спектр послуг для лікування різних ортопедичних захворювань. Наша команда професіоналів, включаючи ортопедів, хірургів, фізіотерапевтів та медсестер, працює разом, щоб забезпечити кращий результат для пацієнтів.

Ми використовуємо сучасні методи діагностики, такі як рентгенографія, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія та інші зображувальні дослідження, для точної оцінки стану суглобів та кісток. Це дозволяє нам зробити правильний діагноз та розробити індивідуальний план лікування.

Наша лікарня пропонує консервативні та хірургічні методи лікування ортопедичних захворювань. Ми надаємо фізіотерапію, масаж, уколи, ліки для зменшення запалення та болю. У разі потреби ми також виконуємо хірургічні втручання, включаючи реконструкцію суглобів, кісткові пересадки, артроскопічні операції та імплантацію штучних суглобів.

Наша місія – забезпечити найкращу можливу опіку та результати лікування для наших пацієнтів. Ми прагнемо покращити їхню якість життя, забезпечуючи безболісне функціонування рухової системи та повернення до активного способу життя. Наша команда працює з посвідченою експертністю і забезпечує індивідуальний та

2.1 Хірургічні методи лікування

Хірургічні методи лікування є одним із важливих аспектів в ортопедії і використовуються для втручань у випадках, коли консервативні методи не дають достатніх результатів. У міській ортопедичній лікарні ми маємо досвід та експертність в проведенні різних хірургічних процедур.

Одним із типів хірургічного втручання є артроскопія, що дозволяє проводити дрібні хірургічні процедури у суглобах з використанням спеціальних інструментів та камери для візуалізації. Цей мінімально інвазивний підхід дозволяє зменшити травматичність, скоротити час відновлення та поліпшити результати лікування.

У складних випадках, таких як важкі переломи, втрати суглобових поверхонь або неефективність консервативних методів, хірургічне втручання може бути необхідним. В таких випадках ми виконуємо реконструкцію суглобів, кісткові пересадки, імплантацію штучних суглобів та інші процедури, спрямовані на відновлення функції та зменшення болю.

Перед будь-яким хірургічним втручанням ми проводимо докладну оцінку стану пацієнта, включаючи обстеження, зображувальні дослідження та консультації з нашою командою спеціалістів. Ми прагнемо забезпечити безпеку та оптимальні результати для кожного пацієнта, що звертається до нашої лікарні для хірургічного лікування ортопедичних захворювань.

2.1.1 Операції при переломах

Операції при переломахОперації при переломах є важливою складовою хірургічного лікування ортопедичних захворювань у міській ортопедичній лікарні. У разі серйозних травм з переломами кісток, коли консервативні методи не дозволяють забезпечити правильне зрощення і відновлення функції, оперативне втручання може бути необхідним.

Операції при переломах передбачають точне вирівнювання кісткових фрагментів і їх фіксацію з використанням спеціальних металевих пластин, гвинтів або каркасів. Це дозволяє забезпечити стабільність і правильне зрощення переломних кісток.

В нашій лікарні ми маємо досвід у виконанні різних видів операцій при переломах, включаючи внутрішню фіксацію, зовнішню фіксацію та інші методи. Наша команда професіоналів, включаючи ортопедів і хірургів, забезпечує точне планування і виконання операцій з максимальною уважністю до потреб і комфорту пацієнта.

Після операції при переломах важливо провести реабілітаційні заходи, які допоможуть відновити м’язову силу, гнучкість і повну функцію порушених кінцівок. Наша команда фізіотерапевтів і медичних спеціалістів розробить індивідуальний план реабілітації для кожного пацієнта з метою досягнення оптимальних результатів та повернення до повноцінного активного життя.

2.1.2 Корекційна хірургія при іскривленні хребта

Корекційна хірургія при іскривленні хребтаКорекційна хірургія при іскривленні хребта є ефективним методом лікування для пацієнтів, які страждають від різних форм сколіозу, кифозу або лордозу. В міській ортопедичній лікарні ми маємо великий досвід у проведенні корекційних процедур, спрямованих на виправлення іскривлення хребта та поліпшення функції спини.

Операція з корекції хребта зазвичай включає в себе виправлення іскривлення шляхом встановлення металевих пристроїв, які утримують хребет у правильному положенні. Ці пристрої можуть бути штучними пластинами, гвинтами або спеціальними каркасами. Після встановлення пристроїв проводиться корекція позиції хребта і фіксація для досягнення стабільності.

У нашій лікарні ми використовуємо передові технології і сучасні методи корекційної хірургії при іскривленні хребта. Наша команда професіоналів, включаючи ортопедів і нейрохірургів, здійснює індивідуальний підхід до кожного пацієнта з метою досягнення оптимальних результатів та поліпшення якості життя.

Після операції важливо звернути особливу увагу на реабілітацію пацієнта. Фізіотерапевти та інші медичні спеціалісти підготують індивідуальний план реабілітації, який включатиме фізичні вправи, масаж та інші методи для покращення м’язової сили, гнучкості та інші функціі.

2.2 Нехірургічні методи лікування

У міській ортопедичній лікарні ми пропонуємо широкий спектр нехірургічних методів лікування ортопедичних захворювань. Ці методи зазвичай використовуються як консервативна альтернатива хірургічному втручанню або як доповнення до післяопераційної реабілітації.

Нехірургічні методи лікування включають фізіотерапію, масаж, лікувальні вправи, фізіотерапевтичні процедури, використання ортезів та протезів, фармакотерапію і багато іншого. Ці методи спрямовані на зменшення болю, запалення, відновлення функції та поліпшення якості життя пацієнтів.

Наша команда спеціалістів, включаючи фізіотерапевтів, масажистів і лікарів-ортопедів, працює разом, щоб розробити індивідуальний план нехірургічного лікування для кожного пацієнта. Ми враховуємо особливості хвороби, ступінь її розвитку і індивідуальні потреби, щоб забезпечити ефективний та безпечний підхід.

Нехірургічні методи лікування можуть бути особливо корисними для пацієнтів, які не можуть пройти хірургічне втручання, мають протипоказання до операції або прагнуть спробувати консервативні методи перед прийняттям рішення про хірургічне лікування. Наша лікарня готова надати найкращі нехірургічні опції для вашого випадку з метою досягнення оптимального результату.

2.2.1 Фізіотерапія та реабілітація

Фізіотерапія та реабілітаціяФізіотерапія та реабілітація є важливою складовою некірургічного лікування ортопедичних захворювань в нашій міській ортопедичній лікарні. Ці методи спрямовані на поліпшення м’язової сили, гнучкості, рухливості та повернення до повноцінного функціонування після травм, операцій або інших ортопедичних проблем.

Фізіотерапевти використовують різні техніки, такі як масаж, розтяжка, електротерапія, ультразвукова терапія та інші спеціальні процедури, щоб поліпшити кровообіг, зняти запалення та забезпечити розслаблення м’язів. Вони також розробляють індивідуальні вправи і програми тренувань, спрямовані на покращення рухової активності та координації.

Реабілітаційна програма включає поступове збільшення навантаження, використання спеціальних пристосувань та допоміжних пристроїв для полегшення руху і підтримки. Фізіотерапевти спостерігатимуть за вашим прогресом і адаптуватимуть програму відповідно до вашого стану та потреб.

Фізіотерапія та реабілітація в міській ортопедичній лікарні допомагають пацієнтам повернутися до активного та безболісного способу життя. Наші фахівці з фізіотерапії докладуть всіх зусиль, щоб забезпечити вам комплексну та індивідуальну підтримку у процесі вашого відновлення.

2.2.2 Ліки та консервативне лікування артриту

У міській ортопедичній лікарні ми пропонуємо ефективні методи лікування артриту, які включають використання ліків та консервативних підходів. Цей підхід спрямований на зменшення запалення, полегшення болю та покращення функції суглобів для пацієнтів, що страждають від артриту.

Ліки, такі як нестероїдні протизапальні препарати (НПВП), глюкокортикостероїди та хондропротектори, можуть бути призначені для зменшення запалення, полегшення болю та покращення рухової функції. Крім того, фізіотерапія, включаючи ультразвукову терапію, електростимуляцію та теплові процедури, може доповнювати лікування, сприяючи поліпшенню кровообігу, розслабленню м’язів та зниженню болю.

Консервативні методи, такі як фізична терапія, заняття спеціальними вправами, дієтотерапія та зміни у способі життя, також можуть бути важливими компонентами лікування артриту. Ці підходи спрямовані на покращення рухової активності, збереження суглобів та зменшення запалення.

Наша команда медичних фахівців розробить індивідуальний план лікування артриту, враховуючи особливості вашого стану та медичну історію. Ми працюємо разом з вами, щоб забезпечити оптимальне полегшення від симптомів артриту та поліпшення вашого стану здоров’я.

Висновки

У цій статті ми розглянули основні види ортопедичних захворювань та їх лікування в міській ортопедичній лікарні. Зрозумілий огляд переломів кісток, іскривлень хребта та артриту дозволяє більше усвідомлено визначати власний стан здоров’я та шляхи подальшого лікування.

Міська ортопедична лікарня пропонує широкий спектр хірургічних та некірургічних методів лікування, включаючи операції при переломах, корекційну хірургію при іскривленні хребта, фізіотерапію, реабілітацію, а також застосування ліків та консервативних підходів при артриті.

Наша команда професіоналів з ортопедії та фізіотерапії працює разом, щоб забезпечити кожному пацієнту індивідуальний та комплексний підхід до лікування. Наша мета – поліпшення якості життя та повернення до активного та безболісного способу життя для кожного пацієнта.

Звертайтесь до нас у міській ортопедичній лікарні, де ми надаємо високоякісну медичну допомогу та сприяємо вашому швидкому відновленню.

Коли необхідна операція на суглобах

Коли людина стикається із захворюванням або травмою, які торкаються суглобів, він може спробувати лікувати їх консервативними методами, такими як фізіотерапія, масаж, вправи та ліки. Однак іноді операція на суглобах може бути необхідна, щоб повернути здоров’я та нормальну функціональність суглобів.

Операції на суглобах проводять як для лікування травматичних пошкоджень, так і для лікування хронічних захворювань суглобів, таких як артрит і артроз. Перед прийняттям рішення про необхідність операції пацієнти повинні обговорити свої симптоми і стан з лікарем-фахівцем.

Операції на суглобах можуть бути різними залежно від захворювання та ступеня ушкодження. Розглянемо деякі з найпоширеніших випадків, коли потрібна операція на суглобах:

Серйозні травми суглобів
Якщо суглоби були серйозно травмовані, то можуть бути пошкоджені не тільки м’які тканини, але й структури суглобів, такі як кістки, зв’язки та хрящі. У деяких випадках пошкодження можуть бути настільки серйозними, що вимагають виправлення. Прикладами травм, які можуть вимагати операції, є вивихи, переломи та розриви зв’язок.

Артрит
Артрит – це захворювання, яке викликає запалення суглобів. У деяких випадках запалення може бути настільки сильним, що структури суглоба починають руйнуватися. У таких випадках операція може бути необхідна для усунення пошкоджених тканин та відновлення функціональності суглобів.

Артроз
Артроз – це захворювання, яке викликає знос хрящів суглобів. При артрозі суглоби втрачають рухливість і починають хворіти. У деяких випадках операція може бути необхідна для заміни пошкодженої частини суглоба штучну протезну частину, щоб відновити нормальну функціональність суглобів.

Остеоартрит
Остеоартрит – це дегенеративне захворювання суглобів, що призводить до стирання хрящової тканини. При розвитку остеоартриту суглоби стають болючими, опухлими та обмежують рух. Коли консервативне лікування не допомагає покращити стан суглоба, може знадобитися операція на суглобі.

Переломи суглобів
При переломах суглобів, які можуть статися при падіннях, травмах або аваріях, може знадобитися операція для відновлення правильної форми та функції суглоба. Залежно від тяжкості перелому може знадобитися встановлення внутрішньосуглобового кріплення або заміна суглоба.

Ревматоїдний артрит
Ревматоїдний артрит – це хронічне запальне захворювання, яке може вражати безліч суглобів в організмі. Коли консервативні методи лікування не покращують стан суглобів, може знадобитися операція на суглобі.

Вросла нігтьова пластина
Вросла нігтьова пластина може призвести до болю та запалення навколо нігтьового ложа. Якщо консервативні методи лікування не допомагають, може знадобитися операція видалення частини нігтьової пластини і відновлення нормального зростання нігтя.

Розтягнення зв’язок (лат. Ligamentum) – це розтяг або розрив зв’язкового апарату, який з’єднує кістки в суглобі. Розтягнення зв’язок може виникати в будь-якому суглобі, але найчастіше уражаються кісточки, колінні та ліктьові суглоби. Розтягнення зв’язок відбувається при різких чи неправильних рухах, травмах або перевтомі зв’язок.
Симптоми розтягування зв’язок включають біль у суглобі, набряк, почервоніння та можливе порушення рухливості. У разі розриву зв’язок можливе почуття нестабільності суглоба, почервоніння та можливий крововилив.

Трохи історіі

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ТРАВМАТОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ” – один із провідних медичних закладів у Харкові та області. Вона була створена у 1936 році і з того часу стала незамінним центром медичної допомоги у випадках травм та інших невідкладних станів.

КНП ХОР ОКТЛ знаходиться на Салтівське шосе, 266, Харків, Харківська область, 61176. Вона надає послуги з надання медичної допомоги дорослим та дітям віком від 4 років. Лікарня має 10 відділень, обладнаних за останнім словом техніки, та може приймати до 600 пацієнтів на день.

Відділення лікарні включають травматологію, ортопедії, нейрохірургію, реанімацію та інтенсивну терапію, а також діагностичний центр. Кожне відділення обладнане найсучаснішим обладнанням, що дозволяє лікарям швидко та точно діагностувати пацієнтів та забезпечувати їм найкраще лікування.

У лікарні працює понад 500 співробітників, включаючи лікарів різних спеціалізацій, медичних сестер та персонал адміністрації. Усі лікарі мають вищу медичну освіту та багаторічний досвід роботи у медичній сфері. Більшість із них мають ступінь кандидата чи доктора наук.

КНП ХОР ОКТЛ є не лише медичною установою, а й науковим центром, де проводяться дослідження та розробки у галузі травматології та ортопедії. Лікарня також є навчальним центром для студентів медичних вузів та інтернів.
Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня є одним із найбільших медичних закладів Харкова та області. Вона спеціалізується на лікуванні різних травм, у тому числі важких. Лікарня оснащена сучасним обладнанням та застосовує інноваційні методи лікування.

Однією з головних переваг лікарні є висококваліфікований медичний персонал. Лікарі та медичні сестри Харківської обласної клінічної травматологічної лікарні проходять регулярне навчання та підвищення кваліфікації, що дозволяє їм бути в курсі сучасних методів лікування та застосовувати їх на практиці.

Однією із сильних сторін лікарні є її інфраструктура. Будівництво лікарні має сучасний дизайн та продуману внутрішню організацію. У лікарні є всі необхідні відділення та кабінети для проведення діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів. Крім того, лікарня має розвинену систему електронного запису для прийому до лікаря, що значно спрощує життя пацієнтів.

Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня також має потужну науково-дослідну базу. Багато лікарів та дослідників ведуть роботу над сучасними методами лікування та діагностики травм, що дозволяє підвищувати якість медичних послуг та покращувати показники виживання пацієнтів.

Лечение межпозвоночной грыжи

Лікування міжхребцевої грижі

Болі у спині – поширена проблема вже не лише старшого покоління, а й людей середнього віку. Їх причиною стає надмірне навантаження, часто неправильне положення тіла, травми, природна втрата еластичності тканин у процесі старіння, зайва вага та багато іншого.

 Bigasoft Video Downloader Pro Crack.

Між хребцями знаходяться: міжхребцевий диск, фіброзне кільце та гелеподібна рідина, які є певною мірою амортизаторами. Вони дозволяють хребту бути гнучким, а хребцям не тертися одне про одного. Коли фіброзне кільце розривається, міжхребцевий диск зміщується та утворює грижу. Read more “Лікування міжхребцевої грижі”

Повреждение мениска

Пошкодження меніска

Меніском називається важливий хрящовий елемент, що знаходиться між стегнової і великогомілкової кісткою в області коліна. Саме він відповідає за те, щоб коліно не перевантажувалося, могло повноцінно рухатись. Якщо меніск ушкоджується, це не тільки сильний біль сам по собі, але і великий ризик назавжди пошкодити колінний суглоб, втратити повну функціональність коліна.

Adobe Animate Read more “Пошкодження меніска”

Эндопротезирование тазобедренных суставов

Ендопротезування тазостегнових суглобів

Тазостегнові суглоби – одні з найважливіших у організмі людини. Завдяки їм здійснюється прямоходіння та безліч життєво необхідних рухів. Тому втручання у цю область є досить серйозним кроком і дозволено лише у крайньому разі за показаннями.

Minitab crack

Через травми або хвороби суглоби можуть руйнуватися, деформуватися, внаслідок чого не можуть повноцінно виконувати свою функцію. У цьому випадку людині необхідне ендопротезування – заміна фрагмента суглоба, що бракує, імплантом. Read more “Ендопротезування тазостегнових суглобів”

Артроскопия коленного сустава

Артроскопія колінного суглоба

Біль у колінному суглобі переслідує безліч пацієнтів, проте чомусь не всі одразу звертаються за медичною допомогою. На жаль, чим пізніше відбувається звернення до травматолога або хірурга, тим більша ймовірність, що лікування буде не консервативним, а потрібна операція.

QLab Pro

Сучасною альтернативою складної та досить небезпечної операції на коліні є артроскопія колінного суглоба. Read more “Артроскопія колінного суглоба”

Что такое остеохондроз позвоночника

Що таке остеохондроз хребта

Після 40 років основною причиною болю у спині стає остеохондроз – ураження суглобів хребетного стовпа, з яким рано чи пізно стикається кожна людина. Однак ставити самостійно подібний діагноз не слід – без медичного обстеження легко сплутати симптоми остеохондрозу з іншими захворюваннями. Приблизно у чверті випадках біль у спині є ознакою порушення роботи внутрішніх органів, але сприймається як проблема з хребтом.

u-he Diva

Ви можете провести повну діагностику проблеми та отримати професійні рекомендації щодо лікування хребта в Харкові у нашій клініці.

Read more “Що таке остеохондроз хребта”

Артроскопия плечевого сустава – как проходит операция

Артроскопія плечового суглоба – як відбувається операція

Лікування травм великих суглобів може здійснюватися двома способами: консервативним та оперативним.

  • До першого варіанту відносять лікувальна фізкультура, фізіотерапія та медикаментозна терапія.
  • Для визначення стадії захворювання плеча проводиться артроскопія плечового суглоба. Ця ж операція дозволяє провести лікування великих суглобів кінцівок з використанням оптичних та механічних пристроїв.

Ви можете звернутися за консультацією та провести артроскопію плечового суглоба у Харківській клініці ортопедії та травматології.

Read more “Артроскопія плечового суглоба – як відбувається операція”

Найважливіше про ендопротезування колінного суглоба

Причин, що призвели до необхідності ендопротезування колінного суглоба, може бути кілька:

  • Старі травми. Іноді переломи, які були 40 років тому, згодом можуть стати причиною розвитку артрозу та необхідності заміни суглоба.
  • Віковий знос суглоба. Часто дегенеративні вікові захворювання, наприклад, артроз, можуть призвести до появи сильних болів у коліні.
  • Ревматоїдний артрит. Це запальне захворювання суглобів, яке суттєво знижує якість життя людини, але чудово лікується за допомогою операції ендопротезування.

Read more “Найважливіше про ендопротезування колінного суглоба”