Запись на консультацию ПН-ПТ с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

Найважливіше про ендопротезування колінного суглоба

Причин, що призвели до необхідності ендопротезування колінного суглоба, може бути кілька:

  • Старі травми. Іноді переломи, які були 40 років тому, згодом можуть стати причиною розвитку артрозу та необхідності заміни суглоба.
  • Віковий знос суглоба. Часто дегенеративні вікові захворювання, наприклад, артроз, можуть призвести до появи сильних болів у коліні.
  • Ревматоїдний артрит. Це запальне захворювання суглобів, яке суттєво знижує якість життя людини, але чудово лікується за допомогою операції ендопротезування.

У клініці ортопедії та травматології у Харкові лікарі оперативно проводять ендопротезування колінного суглоба та допомагають пацієнтам з травмами опорно-рухового апарату швидше та якісніше відновитися після травм.

Коли потрібне ендопротезування колінного суглоба

Травматологи рекомендують звернути увагу на проблему у випадку, якщо ви часто відчуваєте сильний біль у колінному суглобі або маєте суттєве обмеження у згинанні-розгинанні ноги в коліні. Часто показаннями до ендопротезування суглоба є нічний біль, поява неприємних відчуттів під час ходьби.
При першому зверненні до лікаря фахівець зробить рентген, щоб з’ясувати, чи збережений суглобовий хрящ. Вам можуть призначити медикаментозне лікування, яке дозволить позбутися болю та збільшити рухливість кінцівки. Сильний знос хряща (3-й і більшою мірою) є прямим показанням до операції.Ендопротези для колінного суглоба
У більшості випадків для фіксації протеза використовується спеціальний цементний склад, який дуже швидко твердне і вже через 15 хвилин після операції має достатню міцність, щоб навантажувати ногу.
Процедура триває 1-2 години і допомагає повернути рухливість кінцівки у найкоротші терміни.

Ендопротезування колінного суглоба в Харкові

У Харківській обласній клініці ортопедії та травматології професійно проведуть ендопротезування колінного суглоба з реабілітацією. Лікування коліна здійснюється у наступні терміни:

  • Зняття швів – на 14-й день після операції.
  • Ходьба за допомогою ходунків або милиць – 8 тижнів.
  • Антикопресійний трикотаж – 6-8 тижнів.
  • Антикоагуляційна терапія (прийняття препаратів, що перешкоджають появі тромбозів) – 6 тижнів.

Через 5-6 місяців після операції ви зможете повністю повернутись до звичайного життя.

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *