Запись на консультацию ПН-ПТ с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

Фахівці нашої клініки багато років з успіхом проводять хірургічне лікування всіх видів пошкоджень і травм опорно-рухового апарату.

У нашій клініці займаються не тільки лікуванням травм суглобів, кінцівок і хребта, але і м'яких тканин. Медична допомога самої різної спеціалізації і високий професійний рівень співробітників нашої лікарні відповідає всім вимогам і нормам Міжнародної Асоціації з вивчення методів внутрішньої фіксації АТ / ASIF.

Для виконання остеосинтезу нашими фахівцями використовуються найсучасніші металоконструкції провідних світових виробників медичного обладнання.


Перелом обох гомілок і заднього краю дистального метаепіфіза великогомілкової кістки правого гомілковостопного суглоба

Відкритий переломовивіх кісток лівого передпліччя


Консервативне лікування травм кінцівок

 

Скотчкаст "Scotchcast"

Жорсткий іммобілізаційний бинт ( "синтетичний гіпс") Скотчкаст "Scotchcast" може повністю замінити гіпсову пов'язку при лікуванні багатьох видів травм. Поєднання надміцності і легкості матеріалу (в кілька разів легше гіпсу) робить його використання більш комфортним. Матеріал нетоксичний і не викликає алергічних реакцій. Сприяє газообміну між шкірою і навколишнім середовищем, перешкоджає виникненню сверблячки і мацерації. Пов'язка з матеріалу Скотчкаст "Scotchcast" не боїться вологи, тому пацієнт може приймати душ.


 

Кінезіо-тейпіровання

Кінеза є інноваційною реабілітаційної технікою, яка покликана полегшити процес природного оздоровлення організму, забезпечуючи при цьому підтримку і стійкість м'язів і суглобів, не обмежуючи діапазон рухів тіла Безлатексній і зручний для носіння протягом декількох днів, кінезіотейп безпечний для всіх верств населення його використовують навіть в педіатрії , а також успішно застосовують в ортопедії, неврології та інших медичних областей.