Запись на консультацию с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

Консервативне лікування остеохондрозу хребта і артрозу суглобів

В консервативному лікуванні широко використовуються різні види масажу і вправи фізіотерапії.

В ортопедо-травматологічному відділенні Харківської обласної клінічної травматологічної лікарні здійснюється ефективне лікування різних форм остеоартрозу і остеохондрозу суглобів і хребта. Лікувальні процедури спрямовані на розслаблення мускулатури, ліквідацію запалення і набряків.

Для того щоб зменшити больові прояви остеохондрозу хребта, зняти болі, пов'язані з артрозних зміни в суглобах, а також придушити запальні реакції, присутні в зоні уражених суглобів і хребців на стадії загострення захворювання, наші фахівці призначають протизапальні нестероїдні препарати (НПЗП). НПЗЗ - досить численна група спеціальних лікарських засобів.

Правильна діагностика - запорука успішного лікування

Ми пропонуємо своїм пацієнтам систему заходів з лікування суглобів в Харкові - лікування суглобів плазмою крові або плазмоліфтинг, електротерапію, ультразвук, дарсонвалізацію та інші процедури. Крім того, застосовуються декомпресійні тренажери для розвантаження хворого суглоба. Заняття під наглядом реабілітолога допоможе вам повернутися в нормальний ритм життя.

Поряд з цим в період курсу консервативної терапії наші хворі отримують ліки, які покращують кровопостачання в зоні ураження опорно-рухового апарату і харчування нервових корінців, а також відновлюють функціональність нервових волокон. В курс лікування входять хондротропние препарати, нейротропні терапія, судинні засоби і вітаміни групи В.

У деяких випадках усунення болю, яка супроводжує остеоартроз і остеохондроз, здійснюється медикаментозними блокадами. Крім того, в комплексі консервативних заходів широко застосовуються вправи лікувальної фізкультури та різні види масажу. Не менш ефективний лікувальний вплив надає витягування і фізіотерапія.