Кращі фахівці
до ваших послуг!

Запис на консультацію до фахівців нашого відділення з 8.00 - 16.00, з понеділка по п'ятницю

Контактний телефон
(096) 869-25-03
IMPORTANT INFO
On Wednesday, March 1st, 2017 the MedicPress+ Clinic is closed due to maintainance.

Відділення ортопедії і травматології

В даний час КНП ХОР «Обласна клінічна травматологічна лікарня» - одна з найбільших медичних установ, яке надає висококваліфіковану спеціалізовану лікувально-діагностичну та консультативну медичну допомогу.

В даний момент наші пацієнти мають можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу на рівні провідних європейських клінік. Близько 20 років основними напрямками нашої делятельності є: ендопротезування, артроскопічне втручання на великих суглобах, металоостеосинтез при пошкодженні кісток кінцівок різної складності і локалізації, а також хірургічне лікування деформацій кисті, стопи та багато іншого.

 Завідувач ортопедо-травматологічним відділенням Купин Володимир Іванович

 

Завідувач ортопедо-травматологічним відділенням Купин Володимир Іванович
Ортопедо-травматологічне відділення

 

Ортопедо-травматологічне відділення

 

Медсестринський колектив ортопедо-травматологічного відділення

 

Колектив нашого відділення

 

Основні напрямки

КНП ХОС «Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня»

Опорно-руховий апарат відіграє важливу роль в житті кожної людини, проблеми в цій галузі серйозно позначаються на якості життя, приводячи до неприємних наслідків та часткової, а іноді і повної втрати працездатності. Напевно, кожен з нас хоч раз стикався з дискомфортом в суглобах або хребті.

Удари, розтягування, переломи - все це приносить дискомфорт, і тільки своєчасне звернення до травматологічного відділення за допомогою фахівця допоможе уникнути негативних наслідків. Комі того, значної шкоди здоров'ю приносить офісна сидяча робота, яка стає причиною викривлення постави і всіляких хондрозів. Травматолог в Харкові допоможе правильно підібрати програму реабілітації, що дозволить вам відновитися після різних травм, виправити вроджені дефекти та інші патології.

Багатогранний підхід до вирішення проблеми

На сьогоднішній день Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня - це провідний центр по роботі з ОДС. Ретельно підібраний персонал проводить діагностику, лікування та реабілітацію пацієнтів з найрізноманітнішими клінічними картинами. Головним правилом клініки травматології та ортопедії є дотримання комплексу декомпрессіонних вправ на спеціалізованих тренажерах. Під кожен випадок нами розробляється індивідуальна програма.

Харківська обласна травматологічна лікарня має великий штат фахівців різних сфер, завдяки чому ми надаємо комплексне рішення вашого питання. Основні напрямки діяльності:

  1. Відділення травматології в Харкові - надає екстрену допомогу при травматичних станах.
  2. Набір методик по лікуванню захворювань хребта від кращих вертебрологів в Харкові допоможе забути про болі в спині.
  3. Діагностика, профілактика і лікування патологій кістково-м'язової системи з провідними ортопедами Харкова.

У своїх підходах наша травматологічна лікарня використовує сучасні методи, в тому числі і кінезіотейпування, що підходить для всіх вікових категорій. Відділення травматології та ортопедії займається наступними проблемами кісток і суглобів:

  • Остеохондроз;
  • Хребетна грижа;
  • Різні болі в області спини та в суглобах;
  • Тягнучі болі в ногах, руках, плечах і шиї;
  • Порушення постави (сколіоз, кіфоз, кіфосколіоз).

Комплексна терапія травматичних і патологічних станів

В основі кожної програми Обласної травматологічної лікарні Харкова включено заняття на ортопедичному профілакторі Євмінова, а також суглобово-м'язова гімнастика, що складається зі статико-динамічних вправ. Таким чином досягається максимальне опрацювання хворої ділянки та всього тіла в цілому. Крім того, пацієнти нашої ортопедичної клініки можуть завершити комплекс сеансом масажу з елементами мануальної терапії.

Важливу роль в лікуванні та реабілітації відіграє власна робота пацієнта. Тому кожен з них знаходиться під суворим наглядом персоналу клініки ортопедії і травматології. Ми дбаємо про те, щоб ви були здорові в будь-якому віці.