Запись на консультацию ПН-ПТ с 9.00-16.00

г. Харьков, Салтовское шоссе 266, корпус «В»

Артроскопия плечевого сустава – как проходит операция

Артроскопія плечового суглоба – як відбувається операція

Лікування травм великих суглобів може здійснюватися двома способами: консервативним та оперативним.

  • До першого варіанту відносять лікувальна фізкультура, фізіотерапія та медикаментозна терапія.
  • Для визначення стадії захворювання плеча проводиться артроскопія плечового суглоба. Ця ж операція дозволяє провести лікування великих суглобів кінцівок з використанням оптичних та механічних пристроїв.

Ви можете звернутися за консультацією та провести артроскопію плечового суглоба у Харківській клініці ортопедії та травматології.

Чому болить плече

Через велику фізичну активність, особливості роботи або в результаті вікових змін часто формується надмірна втома кінцівки. Вона провокує незворотні зміни у м’язах та сухожиллях. Через це навантаження на плече змінюється, і, як наслідок, сухожилки зношуються. Нерідко наслідками таких зношування стають розриви сухожилля.

Подібна історія характерна для людей старше 50 років, спортсменів та тих, хто у процесі роботи сильно навантажує руки та спину.

Як проводиться артроскопія плечового суглоба

Операція відноситься до малоінвазивних. Це означає, що для втручання достатньо двох невеликих отворів: в одне вводиться оптичне обладнання – камера, яка знімає і передає на монітор велике кольорове зображення. В інше – механічне обладнання, за допомогою якого проводиться діагностика та безпосередньо самі хірургічні маніпуляції: стабілізація плеча, операція на обертальних манжетах сухожилля тощо.

Попередня фізична активність пацієнта не позначається на ході проведення самої операції, але люди, які раніше активно займаються спортом, відновлюються швидше і з меншим відсотком можливих ускладнень.

Де зробити артроскопію плечового суглоба у Харкові.

Найкращі фахівці Харкова та області приймають пацієнтів у ортопедо-травматологічному відділенні Обласної клінічної лікарні. Наш заклад проводить спеціалізовану лікувально-діагностичну допомогу, а також дає консультації та допомагає з процесом реабілітації після оперативного втручання.

Тут ви можете зробити артроскопію плечового суглоба за прийнятною ціною. Звертайтеся до наших спеціалістів, щоб якнайшвидше повернути собі радість руху та повноцінного життя!

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *